ENERGETICKÉ LÉČENÍ

PROJEKT JE STÁLE ROZVÍJEN, DĚKUJI ZA POCHOPENÍ! ♡

,,If you want to find the secret of universe, think in terms of energy, frequency and vibration." ~ Nikola Tesla

V českém překladu tento citát znamená, že pokud chceme poznat tajemství vesmíru (a objevit klíč k naší realitě), je důležité začít vnímat naší realitu jako energie, frekvence a vibrace.

Celá naše realita je založena na energiích, frekvencích a vibracích. Z logiky věcí existuje i určité spektrum nízkých frekvencí a vysokých frekvencí. Prožívání na vyšším energetickém spektru nás činí šťastnějšími a vnímáme život s větší lehkostí, radostí a láskou. Na druhé straně nízké frekvence nás stahují dolů a udržují nás v mentalitě boje, konfliktu a zla. Je pouze na nás, kterou stranu si vybereme, ale mohu vám garantovat, že pokud se rozhodnete pro cestu vyšších vibrací, nebudete litovat.

Všechny nemoci mají svojí duchovní příčinu na energetické úrovni. V rámci energetického léčení se transformují energetické bloky a je harmonizováno energetické pole člověka (aura i čakry).

P.S. Energetické léčení lze také spojit s terapií zvukem, spojením těchto dvou metod dochází ke hlubšímu prožitku.

PRÁNICKÉ LÉČENÍ

Systém pránického léčení je ucelený systém přírodních léčivých technik, které používají pránu k nastolení rovnováhy v těle, mysli a duši. Vše, co je živé, obsahuje i pránu, neboli životní energii. Pokud se objeví nemoc (ať už fyzická nebo psychická), znamená to, že v dané části těla neproudí tolik prány, nebo naopak proudí až moc. Důležitá je rovnováha. Pránické léčení pročišťuje a energetizuje energetický systém člověka, který prostupuje a ovlivňuje fyzické tělo. Jedná se o bezdotykovou metodu, která byla založena mistrem Choa Kok Sui. Tato technika pečlivě propracována do uceleného systému léčení a funguje na základě přírodních zákonů. Nejedná se o náhradu lékaře ani moderní medicíny, ale vhodně moderní medicínu doplňuje. Základem pránického léčení je použití lékařské diagnózy a práce s ní, nezasahuje se tedy do léčby předepsané lékařem.

KVANTOVÉ LÉČENÍ

Kvantové léčení působí na kvantové úrovni. Kvantové pole je označení prostoru prostupujícího vše, včetně Vesmíru, a reaguje například na naše myšlenky. Touto metodou léčení lze velmi efektivně transformovat téměř všechny vnitřní bloky (včetně emočních, mentálních i fyzických). Při léčení probíhá k harmonizaci čaker, zvýšení pozitivních vibrací, transformaci bloků na všech úrovních, pročištění karmického života, transformaci orgánových systémů a transformaci pomocí 21 frekvencí světla (a mnoho dalšího). Jedna terapie trvá přibližně 45 minut a probíhá osobně. Kvantové léčení praktikuji od roku 2018 pod vedením Lenky Kšinantové a mám s tímto léčením výborné výsledky.

DÁLKOVÉ ENERGETICKÉ LÉČENÍ SHAMBALLA

Shamballa je multidimenzionální systém léčení, jehož energii lze využít pro harmonizaci našeho nitra, vyladění životní i duchovní cesty. Osvobozuje od emocionálních vazeb a starých vzorců myšlení a jednání, rozpouští karmu, uvolňuje karmické zátěže, čistí čakrový systém. V dnešních dnech výrazně podporuje transformaci vědomí lidí. Energie Shambally jsou velmi jemné, transformační a léčivé.

Dálkové léčení probíhá tak, že si v domluvený čas v pohodlí domova lehnete na záda (případně si sednete) a 25-30 minut přijímáte léčivou energii.

Objednat se lze na e-mail: info@patrikzen.com

For english users click here