SKRYTÉ LÉČIVÉ ÚČINKY OVOCE: MANDARINKY

Cílem tohoto textu je šířit čisté a přesné informace o skrytých léčivých účinkách ovoce, v tomto případě mandarinkách. Všechny informace patří autorovi Anthony William. Je to člověk s velkým darem od Boha/Vesmíru, který denně mění stovkám lidem životy a pomáhá jim se uzdravit (těm, kteří jsou na tyto informace připraveny a jsou ochotni se jimi řídit). Anthony William (též v ang. Medical medium) je autor několika knih zabývající se UZDRAVENÍM těla, mysli, duše (jelikož vše je vzájemně propojeno, toto více rozvíjí např. psychosomatika).

Již od dětství Anthony William dostal dar slyšet aspekt Boha (Duch soucitu, archetyp, který k němu promlouvá a dává mu informace ohledně zdraví, produktivních i destruktivních účinků potravin, které rozvíjí ve svých knihách). Informace od Anthonyho Williama jsou unikátní v tom, že informace chodí přímo shora (Ducha soucitu), nikoliv z nějaké lidsky omezené kapacity. Informace jsou nadčasové a současná věda ještě nepřišla na skutečné léčivé účinky (např. ovoce) a také ještě nepřišla na skutečný důvod všech onemocnění. Více info bude v dalších článcích, případně vřele doporučuji přímo knihy od Anthonyho Williama.

Tento článek je informačního charakteru a jedná se o manuální překlad z anglického jazyka, zdroj: https://www.medicalmedium.com/blog/tangerines

MANDARINKY

PŘEKLAD:

Přes to, že jsou mandarinky menší, než pomeranče, mají několikanásobně vyšší podíl vitamínů (vit. C, vit. A), minerálů (vápník, hořčík, selen) a antioxidantů (beta-karoten, lutein). Mandarinky mají protivirové a protirakovinné účinky a jsou zvláště prospěšné při nachlazení, horečce, chřipce, artritidě, epsteinově barru, pásovém oparu, zácpě, věkem podmíněné makulární degeneraci, opravě kostí, neurodegenerativních onemocněních, srdečních chorobách a rakovině prsu, tlustého střeva, plic, žaludku, vaječníků a prostaty.


Mandarinky jsou vynikající potravinou, která pomáhá posílit imunitní systém a udržovat jej na optimální úrovni. Jejich vysoký obsah vlákniny také pomáhá snižovat cholesterol a chránit srdce a kardiovaskulární systém před nemocemi a nemocemi. Mandarinky mají vysoký obsah pektinu, který může výrazně zlepšit trávení a vylučování.


Mandarinky jsou také skvělou potravinou na hubnutí, které vám může pomoci, abyste byli sytí, spokojení a plní energie. Jsou také perfektním jídlem po cvičení, protože dokáží hluboce hydratovat tělo, až na buněčné úrovni!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mandarinky se obvykle snadno loupou a jsou sladší a šťavnatější než pomeranče, díky čemuž se snadno konzumují z ruky a jsou příjemné pro dospělé i děti. Mandarinkové slupky lze také přidat do vody a/nebo čaje, aby poskytly další antibakteriální a léčivé účinky. Dnes je na trhu několik druhů mandarinek včetně klementinek, pixie, fall-glo, ponkan, sunburst a murcott med. Z mandarinek lze připravit lahodnou čerstvou šťávu, která je obohacena o úžasnou řadu nutričních a zdravotních výhod. Mandarinky se dobře kombinují s jahodami, borůvkami a malinami a skvěle se přidávají do smoothies a salátů. Mandarinky lze nalézt v sekci čerstvých produktů místního supermarketu a prodejny zdravé výživy.

ZDROJ:

https://www.medicalmedium.com/blog/tangerines

For english users click here